Kortárs aukció
König Frigyes (1955-) Kosztolányi és Virág, 1992
41

König Frigyes (1955-)

Kosztolányi és Virág, 1992

Olaj, vászon, 72,5x115 cm
Jelezve hátoldalon: Kosztolányi és Virág Sebestyén Lászlónak Kőnig Frigyes szeretettel 1992
Kikiáltási ár: 420 000 Ft