Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Korniss Dezső (1908-1984) Kővágóörsi emlék, 1945
103

Korniss Dezső (1908-1984)

Kővágóörsi emlék, 1945

Olaj, vászon falemezen, 22x34
Jelezve balra lent: Korniss D., Jelezve jobbra lent: 945