Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Korniss Dezső (1908-1984) Kántálók, 1946
104

Korniss Dezső (1908-1984)

Kántálók, 1946

Olaj, vászon, 60x85
Jelezve jobbra lent: Korniss D.