66. aukció (2021. június)
Ferentzy Márta (1880-1918) Kozák (Férfi vörös zubbonyban), 1907
58

Ferentzy Márta (1880-1918)

Kozák (Férfi vörös zubbonyban), 1907

Olaj, vászon, 72 x 91 cm
Jelezve balra fent: M. de Ferentzy Paris 07 Hátoldalon: Kovács Dezső hagyatéki pecsét
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft