53. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Kozmikus relációk, 1981
63

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Kozmikus relációk, 1981

Olaj, vászon, 70,5x80,5 cm
Jelezve hátoldalon: Gyarmathy Tihamér 1981 \
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 500 000 Ft

Kiállítva:‣ Gyarmathy Tihamér kiállítása. Szentendrei Képtár,Szentendre, 1991. március 17. – április 28. katalógus: 52.