53. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Lelet, 1950
130

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Lelet, 1950

Olaj, farost, 23x30,5 cm
Jelezve balra lent: Gyarmathy 50 Jelezve hátoldalon: 50/9. 950 Gy.T. Lelet 23x30,5 cm
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft