14. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Bak Imre, geometrikus absztrakció, iparterv
56

Bak Imre (1939-2022)

Köztes fény, 2001

Akril, vászon, 50 x 70,5 cm
Jelezve hátoldalon: Bak/2001 Köztes fény
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
Bak Imre. Blitz Galéria, Budapest, 2001. szeptember 18. – október 14.
Bak Imre – Trombitás Tamás. Vadnai Galéria, Budapest, 2002. január 17. – február 9.
Hungarian Artists Run with Big Boys – Bak Imre, Faj. János. Atelier Pro Arts, Budapest, 2003. április 8. – május 7.
Nudelman László – Kolozsváry Marianna (szerk.): Válogatás Nudelman László gyűjteményéből. Kortárs és klasszikus. Kiállítás és vásár. Budapest: Nudelman Numismatica, 2022. 82. (kiállítás: 2022. március 3-6.)

REPRODUKÁLVA:
– Ébli Gábor: Korniss, Iparterv, és merre tovább? Kortársak a Nudelman-gyűjteményben. Artmagazin IV. 2006. 4. (16). sz. 30-34. o.