33. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Krisztus halála (El Greco után), 1911
119

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Krisztus halála (El Greco után), 1911

Olaj, vászon, 89x60 cm
Jelezve balra fent: Perlrott Csaba Madrid 911
Kikiáltási ár: 1 900 000 Ft