33. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Önarckép Zifferrel és almákkal, 1910-es évek
106

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Önarckép Zifferrel és almákkal, 1910-es évek

Olaj, vászon, 86x76 cm
Jelezve balra fent: Perlrott Csaba
Kikiáltási ár: 5 800 000 Ft