12. aukció
Koszta József (1861-1949) Kukoricásban, 1910-es évek második fele
144

Koszta József (1861-1949)

Kukoricásban, 1910-es évek második fele

Olaj, vászon, 73x52 cm
Jelezve jobbra lent: Koszta
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft

127

Koszta József (1861-1949)

Orgonás csendélet

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
141

Koszta József (1861-1949)

Maruska

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft