53. aukció
Molnár József (1821-1899) Kútra menő leány (Idyll), 1881
27

Molnár József (1821-1899)

Kútra menő leány (Idyll), 1881

Olaj, fa, 54x41 cm
Jelezve jobbra lent: Molnár J.
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 400 000 - 4 200 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: 296.‣ In.: Turcsányi Erzsébet: Molnár József (1821-1899). A budapesti Kir. Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem Művészettörténeti- és Keresztényrégészeti Intézete, Budapest, 1938.

Aukcionálva és reprodukálva: