53. aukció
Molnár József (1821-1899) Tájkép híddal
158

Molnár József (1821-1899)

Tájkép híddal

Olaj, fa, 17,5x26,5 cm
Jelezve jobbra lent: Molnár J.
Kikiáltási ár: 450 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft