14. aukció
Balla Béla (1882-1965) Labdarózsa
135

Balla Béla (1882-1965)

Labdarózsa

Olaj, karton, 49x34,5 cm
Jelezve balra lent: Balla
Kikiáltási ár: 180 000 Ft