14. aukció
Balla Béla (1882-1965) Parkrészlet este
150

Balla Béla (1882-1965)

Parkrészlet este

Olaj, karton, 50x60 cm
Jelezve jobbra lent. Balla Béla
Kikiáltási ár: 220 000 Ft