53. aukció
Bene Géza (1900-1960) Lankás dombok Hátoldalon: Fák
88

Bene Géza (1900-1960)

Lankás dombok Hátoldalon: Fák

Akvarell, papír, 48,5x50,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bene Géza Jelezve balra fent: Bene G. Hátoldalon jelezve balra lent: Bene G
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft