53. aukció
Bene Géza (1900-1960) Női portré
77

Bene Géza (1900-1960)

Női portré

Olaj, karton, 30x23 cm
Jelezve jobbra fent: Bene
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft