30. aukció
Bene Géza (1900-1960) Lankás dombok, Hátoldalon: Fák
213

Bene Géza (1900-1960)

Lankás dombok, Hátoldalon: Fák

Gouache, olaj, papír, 48x50 cm
Jelezve balra fent: Bene G., Hátoldalon jelezve balra lent: Bene Géza
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft