30. aukció
Bene Géza (1900-1960) Lemenő nap, 1958
154

Bene Géza (1900-1960)

Lemenő nap, 1958

Olaj, akvarell, papír, 44,5x55 cm
Jelezve jobbra lent: Bene Géza
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft