27. aukció
Orbán Dezső (1884-1987) Lankás táj
117

Orbán Dezső (1884-1987)

Lankás táj

Olaj, fa, 49,5x61 cm
Jelezve balra lent: Orbán
Kikiáltási ár: 950 000 Ft