27. aukció
Orbán Dezső (1884-1987) Folyóparti tükröződés
206

Orbán Dezső (1884-1987)

Folyóparti tükröződés

Olaj, vászon, 59,5x74 cm
Jelezve jobbra lent: Orbán
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft