27. aukció
Korniss Dezső (1908-1984) Lány fekete bábuval
29

Korniss Dezső (1908-1984)

Lány fekete bábuval

Olaj, vászon, 60x30 cm
Jelzés nélkül; Hátoldalon: Igazolom, hogy ezt a képet Korniss Dezső festette. Korniss Dezsőné
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft