27. aukció
Korniss Dezső (1908-1984) Rózsaszín architektúra, 1954
12

Korniss Dezső (1908-1984)

Rózsaszín architektúra, 1954

Olaj, könyvtáblán, 19,5x28 cm
Jelzés nélkül Hátoldalon: Rózsaszín architektura 1954 (h.l.sz.:144) Igazolom. Korniss Dezsőné
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft