48. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Lány ibolyacsokorral, 1933
26

Vörös Géza (1897-1957)

Lány ibolyacsokorral, 1933

Olaj, vászon, 100x74,5 cm
Jelezve jobbra lent: Vörös Géza 33
Kikiáltási ár: 4 200 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 9 000 000 Ft

FELTEHETŐLEG KIÁLLÍTVA:
•A K.U.T. Képzőművészek Új Társasága kiállítás. Nemzeti Szalon, Budapest, 1934. április, katalógus: 72. (Sárga ing címmel)