48. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Park, 1936
192

Vörös Géza (1897-1957)

Park, 1936

Olaj, vászon, 117x96,5 cm
Jelezve balra lent: Vörös Géza 36
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 9 000 000 Ft