47. aukció
Huszár Vilmos (1884-1960) Lány népviseletben, 1930-as évek eleje
18

Huszár Vilmos (1884-1960)

Lány népviseletben, 1930-as évek eleje

Olaj, vászon, 87x67,5 cm
Jelezve jobbra lent: V. Huszar
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 1 800 000 - 2 400 000 Ft

PROVENIENCIA •J.P. Smid gyűjteménye, Amsterdam (J.P. Smid a holland konstruktivista művészek – köztük Huszár Vilmos – egyik legismertebb gyűjtője