1. aukció
Deák Ébner Lajos (1850-1934) Lányka rózsával
31

Deák Ébner Lajos (1850-1934)

Lányka rózsával

Olaj, karton, 43x35 cm
Jelezve jobbra lent: Ébner L.
Kikiáltási ár: 140 000 Ft