1. aukció
Deák Ébner Lajos (1850-1934) Vásári forgatag
32

Deák Ébner Lajos (1850-1934)

Vásári forgatag

Olaj, fa, 25,5x39,5 cm
Jelezve jobbra lent: Deák Ébner L.
Kikiáltási ár: 150 000 Ft