55. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Lányok a réten, 1942
187

Glatz Oszkár (1872-1958)

Lányok a réten, 1942

Olaj, vászon, 57,5x76,5 cm
Jelezve jobbra lent: Glatz 1942
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft