55. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Vízparton fürdőző gyerekek, 1931
165

Glatz Oszkár (1872-1958)

Vízparton fürdőző gyerekek, 1931

Olaj, vászon, 53x68 cm
Jelezve jobbra lent: Glatz 1931 Jelezve hátoldalon: Glatz Oszkár
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 900 000 Ft

aukcionálVa:‣ BÁV 41. árverés, 90. tétel