A Dévényi-gyűjtemény
Barcsay Jenő (1900-1988) Leányfej balprofilban, 1957
68

Barcsay Jenő (1900-1988)

Leányfej balprofilban, 1957

Olaj, vászon, 13,5x11,5 cm