A Dévényi-gyűjtemény
Barcsay Jenő (1900-1988) Három női félalak kék háttérrel, 1947
61

Barcsay Jenő (1900-1988)

Három női félalak kék háttérrel, 1947

Olaj, karton, 16x24 cm
Jelezve jobbra fent: Barcsay