11. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Lebegő formák, 1990
106

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Lebegő formák, 1990

Olaj, vászon, 40,5x40,5 cm
Jelezve hátoldalon: Gyarmathy Tihamér 990, 90/24
Kikiáltási ár: 600 000 Ft