11. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Reggeli hangulat, 1981
111

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Reggeli hangulat, 1981

Olaj, vászon, 60x50 cm
Jelezve hátoldalon: Gyarmathy T. 981 I. 60x50 cm „Reggeli hangulat” 81/3
Kikiáltási ár: 800 000 Ft