32. aukció
Mattis Teutsch János (1884-1960) Lélekvirág
107

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Lélekvirág

Olaj, papírlemez, 49,5x39,5 cm
Jelezve jobbra lent: MT
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft