32. aukció
Mattis Teutsch János (1884-1960) Tájkép kék folyóval, 1917 körül
150

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Tájkép kék folyóval, 1917 körül

Olaj, papírlemez, 34x45 cm
Jelezve jobbra lent: MT
Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft