65. aukció (2020. december)
Bornemisza László (1910-1995) Lemenő nap
85

Bornemisza László (1910-1995)

Lemenő nap

Olaj, zománc, arany, fa, 10,5x7,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bornemisza
Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Becsérték: 160 000 - 280 000 Ft