65. aukció (2020. december)
Bornemisza László (1910-1995) Skandináv táj II., 1974
171

Bornemisza László (1910-1995)

Skandináv táj II., 1974

Olaj, farost, 59,5x40 cm
Jelezve balra lent: Bornemisza
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft

Bornemisza László kiállítása. Rudnay Terem, Eger, 1974. március 14-30.