66. aukció (2021 kortárs)
Bukta Imre (1952-) Leveles kép, 1998
88

Bukta Imre (1952-)

Leveles kép, 1998

Üveg, akvarell, szén, ceruza, papír, olaj, vászon, 103 x 74 cm
Jelezve jobbra lent: Bukta 1998
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 600 000 - 2 400 000 Ft

¦ Bukta Imre kiállítása, Várfok 14 XO Galéria, Budapest, 1998.

¦ Válogatás Somlói Zsolt és Sprengler Katalin kortárs művészeti gyűjteményéből, Irokéz Galéria, Szombathely, 2004. szeptember 13-24.

¦ Bán András – Novotny Tihamér: Bukta Imre, Budapest, 1998, 189. oldal