66. aukció (2021 kortárs)
Bukta Imre (1952-) Táj hófoltokkal, 2000
71

Bukta Imre (1952-)

Táj hófoltokkal, 2000

Olaj, vászon, 100,5 x 75 cm
Jelezve jobbra lent: Bukta 2000
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 400 000 - 2 000 000 Ft

¦ Feltámadás júniusban. Godot Galéria, Budapest, 2020. június 4-20.