21. aukció
Kádár Géza (1878-1952) Libamező, 1913
197

Kádár Géza (1878-1952)

Libamező, 1913

Olaj, vászon, 71,5x80,5 cm
Jelezve balra lent: Kádár Géza 913
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft

Reprodukálva: Vida György – Murádin Jenő: Kádár Géza, Séfer Kft., Nyíregyháza, 2005. katalógus: IX.