21. aukció
Kádár Géza (1878-1952) Téli alkony hóolvadáskor, 1926
127

Kádár Géza (1878-1952)

Téli alkony hóolvadáskor, 1926

Olaj, vászon, 83x84 cm
Jelezve balra lent: Kádár Géza 1926
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft