19. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Lidó
40

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Lidó

Olaj, karton, 37,5x61 cm
Jelezve jobbra lent: I. Grünwald Béla Lidó 1910
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft