19. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Virágcsendélet
142

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Virágcsendélet

Olaj, fa, 99x75 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald B.
Kikiáltási ár: 1 900 000 Ft