Kortárs aukció 2019
Nádler István (1938-) Lilán, 1982
57

Nádler István (1938-)

Lilán, 1982

Olaj, vászon, 121x120 cm
Jelezve hátoldalon: Nádler István 1982, Jelezve vakrámán: Lilán 1982
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft

Nádler István gyűjteményes kiállítása. Műcsarnok,  Budapest, 1985. augusztus 29. –szeptember 29., katalógus: szám nélkül

39

Nádler István (1938-)

Kapcsolat, 1971

Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
53

Nádler István (1938-)

Feketebács, 1996

Kikiáltási ár: 850 000 Ft
65

Nádler István (1938-)

Feketebács Nr. 5., 1997

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
101

Nádler István (1938-)

Cím nélkül, 1995

Kikiáltási ár: 600 000 Ft