38. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Ló tájban, 1940 körül
44

Márffy Ödön (1878-1959)

Ló tájban, 1940 körül

Akvarell, papír, 29,5x40 cm
Jelezve balra lent: Márffy
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 900 000 - 1 100 000 Ft

98

Márffy Ödön (1878-1959)

Teraszon

Kikiáltási ár: 320 000 Ft
137

Márffy Ödön (1878-1959)

Önarckép, 1917

Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft