38. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Piactér (Meudon-i részlet), 1906 előtt
94

Márffy Ödön (1878-1959)

Piactér (Meudon-i részlet), 1906 előtt

Olaj, vászon papírlemezen, 37x42 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy
Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft
Becsérték: 4 400 000 - 5 500 000 Ft

98

Márffy Ödön (1878-1959)

Teraszon

Kikiáltási ár: 320 000 Ft
137

Márffy Ödön (1878-1959)

Önarckép, 1917

Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft