24. aukció
Lotz Károly (1833-1904) Lotz Ilona portréja
53

Lotz Károly (1833-1904)

Lotz Ilona portréja

Olaj, papírlemez, 56x44 cm
Jelezve jobbra középen: Lotz K.
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft

BÁV 31. aukció, 110. tétel