24. aukció
Lotz Károly (1833-1904) Vízhordók
197

Lotz Károly (1833-1904)

Vízhordók

Olaj, fa, 26x39 cm
Jelezve jobbra lent: f. Lotz K
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft