Lovak, 1899
Olaj, karton, 48x50,5 cm
Jelezve balra lent: Ferenczy Károly, Hátoldalán: Ferenczy Károly
Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft
Védett
Proveniencia: Selinkó Géza gyűjteményéből
Reprodukálva: Genthon István: Ferenczy Károly. Budapest, 1963. és 1979. 51. kép