8. aukció
Ferenczy Károly (1862-1917) Tanulmány a "Cipőgombolás"-hoz
127

Ferenczy Károly (1862-1917)

Tanulmány a "Cipőgombolás"-hoz

Olaj, vászon, 55x36 cm
Kikiáltási ár: 950 000 Ft

Hátoldalán: Ferenczy Valér attesztje